Uncategorized

CHP’li Muammer Keskin: Şişli’yi rant çetelerinden temizleyeceğiz

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Ergenekon ve Paşa Mahallelerinde esnafı ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu ve İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal’ın da katıldığı ziyarette esnafın ve mahallelinin sorunlarını dinleyen Keskin 31 Mart Yerel Seçimleri’nde kendisine ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek istedi.

Renkli diyalogların yaşandığı gezide Muammer Keskin girdiği bir kuru temizlemecide “Meslektaş sayılırız. Siz kıyafetleri temizliyorsunuz biz de Şişli’yi rant çetelerinden temizleyeceğiz” dedi.

Bir esnafın Sıracevizler Caddesi’ndeki 7 katlı apartmanlarının 5 kata düşürüldüğünü söylemesi üzerine Keskin, bölgeye yeni inşa edilen çok katlı binaların sahipleri için vatandaşın malının rant malzemesi yapıldığını söyledi.

Paşa Mahallesi’nde 15 yıl Mustafa Sarıgül için çalıştığını söyleyen bir vatandaş ise “Mahallemizin yanındaki yeşil alanları 50 katlı binalara verdi. Bütün burayı mahvetti. Yaptıklarını babam yapsa ona da isyan ederdim” dedi.

Esnaf gezisinin sonunda bir konuşma yapan Keskin, Türkiye’nin gözbebeği Şişli rant çetelerinin işgali altındadır. 1 Nisan’dan sonra Şişli artık borçlarıyla, problemleriyle, cinayetlerle anılan bir ilçe olmayacak. Çocukların, kadınların, yaşlıların hayatını kolaylaştırmak için çalışacağız. Belediyenin işi sadece çöp toplamak, suyu akıtmak değildir. İnsana dokunmadığınız sürece isterseniz yolları altından yapın hiçbir işe yaramaz” dedi.


You may also like

Comments

Comments are closed.