TürkiyeKoronavirüs SalgınıManşet

Bülent Arınç ve eşi koronavirüse yakalandı

0
Fotoğraf: AA

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, kendisinin ve eşi Münevver Arınç‘ın yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından  paylaşım yapan Arınç, “Bugün eşim ve benim koronavirüs şüphesiyle hastane ortamında yapılan tetkiklerimiz neticesinde test sonuçlarımızın pozitif olduğunu öğrendik” ifadelerine yer verdi.

‘Tedavimiz doktor gözetiminde devam edecek’

Tedavilerinin doktor gözetiminde devam edeceğini belirten Arınç “Sağlık durumumuz şu an hamdolsun iyidir. Tedavimiz bu aşamada doktor gözetiminde evde devam edecektir. Dualarınıza ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var. Bizler de bu ve benzeri hastalıklara maruz kalan tüm dostlarımıza ve milletimizin her bir ferdine Rabbimizden acil şifalar dileriz” dedi.

En son 2 Eylül’de toplantıdaydı

Arınç’ın son olarak 2 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısına katıldığı biliniyor.

Toplantıya, Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katılmıştı.

More in Türkiye

You may also like

Comments

Comments are closed.