ManşetMedya-İnternet

Yiğit Bulut Habertürk’teki görevinden alındı

0

Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut görevinden alındığını, Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ açıkladı.

Bugün Ciner Grubu’nda sürpriz bir gelişme yaşandı. Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, kanaldaki görevinden alındı.

Gelişme grubun ikinci adamı Kenan Tekdağ tarafından çalışanlara e-posta ile bildirildi. Tekdağ gönderdiği e-postada, Ciner Grubu’nun 2012’de yeni bir yapılanma içine gireceği ve bu çerçevede Yiğit Bulut ile yolların ayrıldığını duyurdu. Bulut’un Habertürk gazetesindeki yazılarına devam edip etmeyeceği ise henüz belli değil.

İŞTE KENAN TEKDAĞ’IN AÇIKLAMASI
Grubumuz İcra Kurulunda alınan karar gereğince, 2012 yılından itibaren Haberturk Televizyonumuzda yeni bir organizasyon modeli uygulamaya konulacağından, Haberturk Televizyonumuzda Genel Yayın Yönetmenliği kadrosu kaldırılmış bulunmaktadır.

Bu sebeple, Televizyonumuzda 2 yıldan beri Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla yürütmekte olan değerli arkadaşımız Sn. Yiğit Bulut’a yürüttüğü çalışmalar için teşekkür eder, bundan sonraki iş ve görevlerinde başarılar dilerim.

Haberturk Televizyonumuzdaki yeni görev tanımları bilahare tarafımdan ayrıca duyurulacaktır. Bütün arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim.

Mehmet Kenan Tekdağ
Ciner Medya Grup Başkanı

More in Manşet

You may also like

Comments

Comments are closed.