ManşetTürkiye

Polisin kafasından vurduğu 17 yaşındaki Mustafa Ali uyandı

0

Polisin attığı gaz fişeğiyle 8 Temmuz 2013 günü başından vurularak komaya giren 17 yaşındaki Mustafa Ali Tombul’dan iyi haber geldi. Doktorların uyutmak için verdikleri ilaçların tamamını kesmelerinin ardından Mustafa Ali Tombul’un uyandığı belirtildi.

Tombul’un annesi Öznur Karaağaç Aygün, Ali’nin uyandığını ve bilincinin yerinde olduğunu söyledi.

Taksim İlk Yardım Hastanesi’nde tedavisi devam eden Ali Tombul’un annesi Öznur Karaağaç Aygün, oğlunun son durumu ile ilgili şunları söyledi:

“Ali bugün uyandı. Çok heyecanlıyım. Kelimeleri nasıl kullanacağımı da bilmiyorum. Yanına gittim. Beni tanıdı. Sarıldı bana. Öptü beni. Şu an iyi durumu. ‘Beni tanıyor musun?’ diye sorduğumda kafasını salladı. Şu an konuşmuyor ama kafasını sallayarak tepki veriyor. Bilincinin açık olduğunu anlayınca öpmek istedim. O da sarıldı yanağımı öptü. Çok mutluyum. Onu sanki ilk defa bugün doğurdum. Darısı inşallah Berkin’in başına. İnşallah o da çok iyi olur. Akşam bilinci açılmış. Kendisine gelmiş. Bugün 13.00’de yanına gittim.”

14 gündür hastanenin yoğun bakım servisinde tedavisi devam eden Mustafa Ali Tombul’un yakınları büyük bir umutla, Ali’nin yoğun bakım servisinden çıkmasını bekliyor.

 

More in Manşet

You may also like

Comments

Comments are closed.