İfade ÖzgürlüğüManşetTürkiye

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu saldırıya uğradı

0

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Halk TV‘de katıldığı programın ardından kanaldan ayrıldığı sırada bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Saldırganın kimliği henüz belirlenemedi.

Halk TV’nin haberine göre, saldırgan, Kavuncu’nun kanaldan çıktığı sırada yanına geldi ve “Bir şey sorabilir miyim?” dedikten sonra yumruk attı. Kavuncu, saldırı sonrası yere düştü.

‘Açıklanmayan bir sebeple korumalarımız alındı’

Saldırı sonrası Halk TV’de Can Coşkun‘un sunduğu Haber Masası programına katılan Buğra Kavuncu, şu açıklamalarda bulundu:

İpek hanımla yaklaşık bir saat süren bir canlı yayınımız vardı. Alçakça bir saldırı. Kaçtı tabii. Arkadaşlarımız yakalamak için çaba gösterdiler. Münferit bir hadise olarak değerlendirmekten çok bu iklimin nasıl yaratıldığına bakmak lazım. Naif bir insanım yapı olarak. Zaman zaman arkadaşlarımız eleştirmiştir. Korumalarım vardı. O korumaları da biz talep etmemiştik. Açıklanmayan bir sebeple de korumalarımız alındı. Yerel seçimlerden sonra. Bunlar daha iyi günleriniz lafının bir Cumhurbaşkanı tarafından söylendikten sonra nelere yol açacağı düşünülmeli.”

You may also like

Comments

Comments are closed.