ManşetTürkiye

Hayatını kaybeden komiserin kardeşi isyan etti!

0

Adana’da yaşamını yitiren komiser Mustafa Sarı’nın kardeşi, ağabeyinin öldürüldüğü yönünde yalan haberler yayılmasına tepki gösterdi.

Adana’da Gezi Parkı protestolarına müdahale ederken alt geçit inşaatından düşerek hayatını kaybeden Komiser Mustafa Sarı’nın kardeşi, ağabeyinin öldürüldüğü yönünde iddialar yayılmasına tepki gösterdi.

Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda görev yapan, aynı zamanda BirGün gazetesi yazarı Meltem Gürle’nin, Mustafa Sarı’nın bir akrabası olan öğrencisi aracılığıyla ulaştığı mesaj şu şekilde:

“Arkadaşlar bazılarınızın bildiği üzere zor günler geçirdim. Şimdiyse önümde çok uzun bir yol. Bu günlerde beni yalnız bırakan sadece telefonumdu kendisi bana hala sorun yaşatmaktadır. Arayıp da ulaşamazsanız telaş etmeyin wi-fi hala çalışıyor.

Neyse derdim bu değil. Günlerdir sustum ama artık susmayacağım. TRT haberin yaptığı komiser Mustafa Sarı köprüden düşmedi, atıldı haberi öncülüğünde gerek medyada gerekse sosyal medyada abimin öldürüldüğüne dair yalan haberler dolaşmaktadır. Bu haberleri devlet kendi eliyle de desteklemektedir. Muammer Güler abimin öldüğü ilk gün 4-5 kişi tarafından atıldığı yalanını tüm kamu oyuyla “paylaşmıştır”. Abim polislere öncülük ederken köprü inşaatındaki ışıksızlanma, uyarı levhalarının eksikliği, yorgunluk ve uykusuzluk nedeniyle takıldı ve düştü. Babamın söylediğine göre bu düşüşüne 15ten fazla polis de şahit olmuş ve hemen müdahale etmişler.

Şu anda bu satırları yazarken elim titriyor. Günlerdir susuyordum, acımı içimde yaşamaya çalışıyordum. Beni bu satırları yazmaya mecbur ettiler ve sizden ricam ABİMİN ÜZERİNDEN KİMSENİN PRİM YAPMASINA İZİN VERMEYİN.

Saygılar FPÖ.”

(sol)

 

More in Manşet

You may also like

Comments

Comments are closed.