ManşetSpor

GS’de Polat yönetimi devrildi

0

Galatasaray Yönetimi yapılan açık oylama sonucu mali yönden ibra edildi! İdari açıdan ise ibra edilmedi! Mali açıdan ibra eden üyeler idari açıdan ibra etmedi. Bu şekilde Galatasaray 30 gün için olağanüstü kongreye gidecek.

Uzun ve karmaşalı süren oylama sonucu, ibra oylamasının açık yapılmasına karar verildi! Galatasaray Yönetimi yapılan açık oylama sonucu mali yönden ibra edildi! İdari açıdan ise ibra edilmedi! Mali açıdan ibra eden üyeler idari açıdan ibra etmedi. Bu şekilde Galatasaray 30 gün için olağanüstü kongreye gidecek. Tüzük gereği mevcut başkan ve yönetim kurulunda bulunanlar seçime katılamayacak.


“ERKEN SEÇİM KARARINI HAFTAYA AÇIKLAYACAĞIM”

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, olağanüstü seçimli genel kurula gitme konusunu gelecek hafta içinde yönetim kurulu olarak görüşüp, kararlarını açıklayacaklarını belirterek, “Galatasaray’ın menfaatleri neyse ona göre hareket edeceğiz” dedi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde düzenlenen yıllık olağan mali kongrede eleştirilere yanıt veren Polat, tarihi bir kongre yaşadıklarını ifade ederek, şunları söyledi: “Yaklaşık iki bin kişi toplantıya katıldı. 40 kişiye yakın konuşmacıyı dinledik. Fikirlerinden feyz aldık. Değişik konularda, talepler, eleştiriler geldi. Buradan her sorunun detaylı cevabını vermek mümkün değil. Fakat kırmızı kitapçığımızda sorulan bir çok sorunun cevabı var.”

Adnan Polat, İzzettin Doğan ile Özkan Olcay’ın geçtiğimiz gün kendisini ziyaret ettiğini dile getirerek, şöyle konuştu:”Bana, ‘Bu sıkıntıyı gidermek için bir şeyler yapman lazım’ deyip, Galatasaray’da bir erken seçim kararı alınmasının doğru olacağını söylediler. Genel kurul toplantısının yapılmasının doğru olacağını belirttiler. Ben de onlara, ‘Bizim faaliyetlerimizle ilgili genel kurul var. Bizim veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yok. Hesabı veririz, genel kurul biter. Bir hafta, 10 gün içinde yönetim kurulumuzla birlikte oturur durum değerlendirmesi yaparız. Galatasaray’ın ali menfaatleri neyi gerektirirse onu yaparız’ diye yanıt verdim. Ancak, iki bin kişinin katıldığı bu toplantı sonunda; bu durumu kısa sürede değerlendirip kararımızı önümüzdeki hafta açıklayacağımızı söyleyebilirim.”

TÜRK TELEKOM’UN OLAYLI AÇILIŞI YİNE GÜNDEMDEYDİ
Türk Telekom Arena’nın açılışında yaşanan protesto gösterisi olayları, Galatasaray Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu’nda da yönetimin peşini bırakmadı.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen mali kongrede görüşmeler bölümünün ardından kürsüye gelen başkan Adnan Polat, Türk Telekom Arena’nın açılışındaki olaylarla ilgili yöneltilen eleştirileri cevapladı.

Stadın yapımı için çok emek harcadıklarını aktaran Polat, yaşanan olaylar nedeniyle çok üzüldüklerini belirtirken, “Bize her konuda destek veren Başbakanımızı bir ev sahibi olarak iyi ağırlayamamanın üzüntüsü yaşadık. Beni kahretti o gün” derken, açılış günü yaptıkları fevri değerlendirmelerden ötürü Bakanların ve TOKİ Başkanı’nın kendisini arayarak özürlerini ilettiklerini söyledi.

Polat’ın bu sözleri üzeri salonda inandırıcı bulunmazken, üyelerin alaycı bir şekilde seslerinin yükseldiği görüldü.Başkan Polat’ın, Erdoğan Bayraktar’ın kendisine özrünü ilettiğini, birlikte bir basın açıklaması yapma isteğini ise Sayın Başbakanın konuyu bir an önce kapatma isteğinden dolayı reddettiğini aktarması üzerine bu kez yuhalamalar oldu.

Konuşmasında, Galatasaray taraftarıyla hiçbir zaman problem yaşamadığını belirten Polat, “Zaman zaman sürçü lisan etmiş olabiliriz. Bu tempo içinde bu kadar hatanın da affedileceğini düşünüyorum” diye konuştu.Adnan Polat, konuşmasının sonunda, ibra ile ilgili olarak genel kurulun her türlü kararını kabul edeceklerini aktardı.

“GALATASARAY’I SİYASETİN DIŞINDA TUTTUK”
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yoğun bir dönem yaşadıklarını ve yaptıkları binlerce işin arasında hatalar da yapmış olabileceklerini dile getirerek, “Ancak biz Galatasaray’ı siyasetin dışında tuttuk” dedi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde düzenlenen yıllık olağan mali kongrede eleştirilere yanıt veren Polat, “İş yoğunluğunun olduğu, futbolun bu kadar kötü gittiği, bu olayların, değişimlerin, yatırımların olduğu dönemde, alınan binlerce kararın içinde yanlışlar olabiliyor.  Yapılan konuşmaların içinde yanlış ifadeler kullanmış olabiliriz. Ama, Galatasaray’ı yönetirken, Galatasaray’ın içinde bulunan kişiler farklı siyasi görüşlere sahip olabilirler. Ama biz Galatasaray’ı siyasetin dışında tutmaya çalıştık” diye konuştu.

Adnan Polat, futbolda alınan sonuçlardan herkesin mutsuz olduğunu ifade ederek, “Bu ortamda sporcuların motive olması çok zor, kendilerine gelmeleri birkaç gün gerekiyor. Bu kadar büyük işlerle uğraşırken, futbol içimizde hüsran ve hayal kırıklığı oldu. Kimseyi mali işler, tesisler ilgilendirmiyor. Sporda alınan sonuçlar ilgilendiriyor” dedi.

Soruları da yanıtlayan başkan Polat, bankalarda 1 milyar 115 liralık teminatın olduğu yolundaki söylemleri doğrulayarak, verilen teminatları tek elde toplamayı hedeflediklerini söyledi.

Galatasaray’da Başkan Adnan Polat, mali kongre’de kendisine yapılan eleştirilere sert cevaplar verdi.

Salonda bulunan herkesi tanıdığını söyleyerek sözlerine başlayan Polat, “Ben kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım. Görevde olmadığım sürece Galatasaray başkanlık makamına asla toz kondurmadım. Galatasaray’da yöneticilik yapmadığım süre boyunca basına beyanatta bulunmadım” diye konuştu.

“G.SARAY TARİHİNİN EN ÇOK OY ALAN BAŞKANIYIM”
Galatasaray tarihinin en çok oyu alan başkanı olarak seçildiğinin altını çizen Polat, “Ben göreve gelirken pembe tablolar vadetmedim, stat ve şirket birleşmesi önceliğimdi. Son 5 senede gelirlerimiz ve sponsorluk anlaşmalarımız arttı. Önemli olan borcumuzun büyüklüğü değil, ne kadar vadeye yayıldığı” dedi.

“FUTBOL TAKIMININ BAŞARISIZLIĞI MALİ KAYIPLARA NEDEN OLDU”
Futbol takımının başarısız olmasının kendilerine büyük mali kayıp yaşattığını belirten Adnan Polat, “Yönetim olarak bizler ibra olmak için seçim şantajını kabul etmeyiz. Galatasaray’ın bize öğretilen değerleri sürekli olarak yıpratılıyor. İbra olmak için seçime gitmektense ben ibra olmamayı tercih ederim” şeklinde konuştu.

“ADAMSA ÇIKSIN KARŞIMA”
Polat, “Galatasaray’da yönetimin içinde kalıp yönetimi çalışmaz duruma getirme uygulaması yoktur. Ben çalıştığım süre içerisinde başkanlarıma asla karşı çıkmadım. İnternet sitelerinde bana küfreden bir arkadaş var ve şu anda bu salonda. Adamsa çıksın karşıma” diye konuştu.

“YAPACAĞIMIZ ÇOK ÖNEMLİ PROJELER VAR”
Adnan Polat, “Yiğit Şardan’ı kapalı kapılar ardında kendi şirketine fayda sağlamakla suçluyorlar. Bizim yönetimimizden memnun olmayan arkadaşlar seçim dönemi adaylarına oy versin. Bundan sonra yapacağımız çok önemli projelerimiz var. Biz Galatasaray kimsenin cebinden idare edilsin istemiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

ŞARDAN: 2010 YILI GELİRİ 112,7 MİLYON TL, GİDERİ İSE 71,6 MİLYON TL
Galatasaray Kulübü’nün Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’na devam edilirken, kulübün mali durumuyla ilgili bilgiler verildi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda kürsüye gelen Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, kulübün mali durumu hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Şardan, Galatasaray Kulübü’nün 2010 yılı için 123,7 milyon TL olarak planlanan gelirinin, 11 milyon TL eksik olarak 112,7 milyon TL, 76,4 milyon TL olarak planlanan giderinini ise 4,8 milyon TL azalarak 71,6 milyon TL gerçekleştiğini söyledi.

Galatasaray’ın 2010 yılı için 32 milyon TL olarak öngörülen yatırım bütçesinin 20,1 milyon TL kullanıldığını vurgulayan Şardan, “Türk Telekom Arena için her ne kadar Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Galatasaray’ın 1 kuruşu yok’ dese de, 2010 yılında stada 11 milyon TL harcamada bulunduk. Çatı  kapaklarını da taktığımızda toplam 40 milyon TL harcama yapmış olacağız” ifadelerini kullandı.

“TOPLAM GELİR-GİDER FARKI 283,8 MİLYON DOLAR”
Yiğit Şardan, Galataaray bütçesinin denk duruma getirildiğini ancak geçmiş yıllardan gelen borçlar nedeniyle bu durumun bütçe rakamlarına yansıyamadığını kaydederken, “Nakit çıkışı gerektiren borç-alacak farkımız 160,4 milyon dolar, nakit çıkışı gerektirmeyen borç-alacak farkımız ise 123,4 milyon dolardır. Toplam borç-alacak farkımız 283,8 milyon dolar olmuştur” diye konuştu.

Şardan, kulüp olarak 2010 yılında 2006 öncesi borçlar için 7,4 milyon dolar, şirket birleşmesi için 32,1 milyon dolar harcama yaptıklarını aktardı.

Ayrıca, Galatasaray’ın mevcut varlıklarının değerlerini duyuran Yiğit Şardan, kulübün elinde bulunan Sportif A.Ş. hisselerinin 554,6 milyon dolar, Riva arazisinin 250 milyon dolar, Türk Telekom Arena üst kullanım hakkının 270,3 milyon dolar, Sportif A.Ş. devredilebilir markasının ise 230 milyon dolar  değerinin bulunduğunu vurguladı.

Bu arada, Galatasaray Kulübü’nün Mali Genel Kurulu’na üyelerin ilgisi oldukça yüksek olurken, katılımın 1500 kişiyi aştığı belirtildi.

KOZAK: BUGÜN SEÇİM KARARINI VERİN VE ÖNÜMÜZÜ AÇIN
Galatasaray Kulübü Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda görüşler bölümünde söz alan bazı üyeler, kulüp başkanı Adnan Polat’ın seçime gitmesi yönünde görüş bildirdi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde süren toplantıda görüşmeler bölümüne geçildi ve söz alan üyeler genel kurulla fikirlerini paylaştı.

Sarı-kırmızılı camianın önde gelen isimlerinden Hayrettin Kozak, yaptığı konuşmada, öncelikle üyeler arasında yaşanan gerginliği yatıştırmaya çalışarak, ”Biz burada beyaz veya zenci değiliz. Hepimiz Galatasaraylıyız” derken, Adnan Polat’ın bir seçim tarihi vermesini istedi.

Kozak, Adnan Polat’ın seçim karşılığı ibra ile tehdit edildiği yönündeki açıklamalarına tepki gösterirken, ”Galatasaray’ı düze çıkarmanın tek çözümü var. Galatasaray’ın geleceğine bakalım. Aksi takdirde bu içinde bulunulan yönetim kaosuyla önce kendiniz seçime gitmek isteyeceksiniz. Bugün bir karar verin ve önümüzü açın. Tarihini de burada açıklayın. Göreceksiniz ki o zaman ne ibranın lafı ne de olağanüstü seçim için toplanan imzalar kalır. Galatasaray huzura kavuşur, ülkeye de ders olur. Şimdi bu salonu dolduran insanlar, 20 milyon taraftar ve Galatasaray sempatisi olan herkes bu kararı sizden bekliyor başkan. Bu insanlar şimdi beni alkışlamıyor, öneriyi alkışlıyor. Bu işi uzatmayalım” diye konuştu.

Kozak, Galatasaray’da teknik direktörlük görevine Bülent Ünder’in getirilmesinden büyük mutluluk duyduğunu kaydederken, ”Darmadağın olmuş, perişan hale gelmiş, yerlere yatmış futbolun soyunma odasını belli bir disipline getirecektir” dedi.

Galatasaray Yönetim Kurulu’nun görüntüsünün yürekler acısı olduğunu savunan Hayrettin Kozak, Mehmet Helvacı’ya da eleştirilerde bulunarak, ”Üçlü muhalefetin lideri nedendir anlamıyorum, hemen her gün yaptığı toplantılarda, yönetimin ipliğini pazara çıkarma çabasındadır ve orta oyunu tüm spor kamuoyunun gözü önünde oynanmaktadır” ifadelerini kullandı.

Hayrettin Kozak, mali raporda verilen borç rakamlarına da inanmadığını sözlerine ekledi.

DOĞAN: NE OLACAK BU GALATASARAY’IN HALİ
Genel kurul üyelerinden İzzettin Doğan, sarı-kırmızılı kulübün sportif açıdan başarısız bir dönem geçirdiğini belirterek, ”Milyonlarca taraftarı olan bir kulübün bugün sportif açından içine düştüğü durum içler acısıdır. Sokağa çıktığımızda herkes önümüzü çevirerek, ‘Ne olacak bu Galatasaray’ın hali’ diye sormaktadır. Bu sorular karşısında büyük üzüntü duymaktayız. Galatasaray’ın sportif olarak yerde süründüğünü kabul etmek zorundayız” dedi.

Kulübün mali durumunun kötü olmadığını, ancak borcunun bulunduğunu ifade eden Doğan, ”Ama ondan da ötesi sportif başarısızlık var. Galatasaray Kulübü spor kulübüdür. Taraftarlar sportif başarı beklerler. Eğer siz Fenerbahçe’yi yenemezseniz, birkaç maç üst üste kaybederseniz, mali başarınız ne olursa olsun, sizi başarısız olarak görürler. Eğer seçimlere gidilmesi gerekiyorsa, değerli başkan seçimi bir şantaj kelimesiyle lütfen tanımlamayın. Demokrasilerde seçim daima çıkış yoludur. Yeni bir umut kaynadığı olabilir” diye konuştu.

ÖZYALÇIN: POLAT YORGUN DÜŞTÜ VE YIPRANDI
Üyelerden Cengiz Özyalçın ise kulüp başkanı Adnan Polat’ın yorgun düştüğünü ve yıprandığını ileri sürerek, ”Söylemlerinde çelişkiye girmektedir, yeterli çözüm üretememektedir. Bu bağlamda özellikte tarihi sportif başarısızlıklar kendisini ters motive etmektedir” ifadelerini kullandı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’nın açılış gecesinde yaşanılan olaylara değinen Özyalçın, ”Aslantepe’de acı anlar yaşandı. TOKİ Başkanı, üyemiz Erdoğan Bayraktar açılışta konuşmacı olmuştur. Deneyimli bir bürokrat ve politikacıdır. Kullandığı kelimeleri bilerek seçmiştir. Nasıl bir Galatasaraydır, bu konuşmayı nasıl yapmıştır? Saygı duruşu yapılmadan, sayın başkanın yarıda bırakıp gittiği gece, açılış gecesi olur mu” şeklinde konuştu.

Özyalçın’ın bu sözleri uzun süre alkışlanırken, bir üye ”Gemiyi terk eden başkan istemiyoruz” şeklinde bağırdı ve salonda yuhalamalar oldu.

Kürsüde uzun süre kalan Özyalçın’ın konuşması zaman zaman alkışlarla kesilirken, muhalif yöneticiler Mehmet Helvacı, Vedat Eşkinat ve Doğan Yalçınkaya’nın da alkışta bulunmaları dikkati çekti.

Konuşmacılardan eski yönetici Refik Arkan, Türk Telekom Arena’daki güvenlik firmalarının yüksek fiyatlı fatura kestiklerini, işletmeci yabancı firmanın tek çalışanının ise 30 bin avro ücretini kulüpten aldığını ileri sürdü.

Refik Arkan, Adnan Polat’ın bir konuşmasında söylediği, ”Galatasaray Kulübü Başkanı aslandır, kuzu değildir” sözlerine göndermede bulunarak, ”Stadın açılışında Devlet Bakanı Egemen Bağış’ın karşısında da aslan mıydı” dedi.

Öte yandan, eski İçişleri Bakanlarından Mehmet Ağar da konuşmacı kürsüsüne gelen isimler arasında yer alırken, sarı-kırmızılı camiada yaşanan tartışmalara ve bölünmelere dikkati çekerek, daha ılımlı bir hava oluşturulması gerektiğini söyledi.

Galatasaray Kulübü’nün Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nın görüşmeler bölümünde, mevcut yönetime yönelik sert eleştiriler devam etti. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde süren mali kongrenin önemli bölümü, genel kurul üyelerinin fikirlerini aktardığı görüşmeler bölümüyle geçti.

Kulübün genç üyelerinden Mehmet Karlı’nın genel kurulda yönetimi sert bir şekilde eleştiren konuşması salonda yankı buldu. Konuşmasında ilk olarak kulüp ikinci başkanı Işın Çelebi’yi hedef alarak, “Galatasaray Kulübü’nde beyaz veya zenci yoktur. Eşitlik vardır. Özgürlük vardır” diyen Karlı, yönetimi hiçbir şekilde ibra etmeyeceğini kaydederken, “Tek çözüm var beyler. İstifa, istifa, istifa” sözleriyle kürsüden inerken, salonda alkışlarla karşılandı.

Üyelerden Selim Arda Üçer, konuşmasında, Adnan Polat yönetiminden bir ümitleri kalmadığını dile getirirken, “Yönetimimiz için söylenecek en doğru söz, ‘Gölge etme başka ihsan istemem senden’dir. Alınan kararların akıldan çok egodan geçtiği yönetim kurullarında, başarısızlığın nedeni hep başkalarıdır” ifadelerini kullandı.

MIZRAK: “BAŞKANA KÜFÜR EDENİ YÖNETİCİ YAPTINIZ”
Adnan Polat’ın genel kurulun başında, kendisine internet sitesi üzerinden küfür ettiğini ileri sürdüğü bir kişi için, “Adamsa burada yüzüme karşı etsin” sözünü hatırlatan Ayhan Özmızrak, Polat’ın bu duruma yabancı olmadığını kaydetti.

Daha önce yönetim kurulunda olan, ancak sonra istifa eden Haldun Üstünel’i hatırlatan Özmızrak, “Başkanın küfre tepkisine ben de aynen katılıyorum. Ama Sayın Başkan, bir Galatasaray başkanına küfür eden, disiplin kurulu tarafından cezası verilen bir kişiyi siz kendi yönetiminize almadınız mı? Bu kişinin, amiyane tabirle ‘Yırtması’ için burada el kaldırtmadınız mı üyelere? Siz kendinize muhalif olanlara değil, Galatasaray’ın kurucu felsefesine karşı geliyorsunuz. Galatasaray’ın bir asırda damıtılarak gelmiş adet, örf ve gelenekleri, günlük sığ siyasetlere kurban ediyorsunuz” şeklinde konuştu.

HELVACI’YA SERT ELEŞTİRİ
Galatasaray Kulübü eski Genel Sekreteri Sinan Kalpakçıoğlu, konuşmasında yönetimle birlikte, muhalefet yapan yönetici Mehmet Helvacı’yı da sert bir şekilde hedef aldı.

Mehmet Helvacı’nın önce şirket birleşmesini kendisinin yaptığını, sonrasında ise birleşme operasyonunun yanlış yönetildiğini söylediğini aktaran Kalpakçıoğlu, “İki söz de Mehmet Helvacı’nın. Helvacı’nın, AIG’den zor dönemde hisseleri alarak 2 yıl süreyle Galatasaray için taşıyan Ünal Aysal’a, ‘Kazandığın paraları açıklarım’ demesi ayıptır. Zaten bu hisse devri anlaşmasını ücreti karşılığı hazırlayan kişi kendisidir. İki yıl sonra ödeme zamanı geldiğinde Özhan Canydın’a, ‘Merak etme başkan, o anlaşmanın delinecek çok yeri var’ diyen de kendisidir” diye konuştu.

Öte yandan, görüşmeler kısmının ilk bölümünü başkan Adnan Polat dinlemeyi tercih etmezken, bir süre “Başkan nerede” şeklinde tepkiler yükseldi. Daha sonra Polat salondaki yerini aldı. Konuşmaların hemen hemen hepsinin yönetim aleyhine yapılmasının ardından, başkan Adnan Polat ve yönetim kurulu üyelerini morallerinin oldukça bozulduğu görüldü.

GÖRÜŞMELER 5,5 SAAT SÜRDÜ
Galatasaray Mali Kongresi’nin görüşmeler bölümü yaklaşık 5,5 saat sürede tamamlanabildi. Toplam 38 üyenin konuşma başvurusu yaptığı bölümde, ilk konuşmacıların uzun konuşmalarının ardından bu süre kabul edilen bir önergeyle 10 dakika ile sınırlandırılmak zorunda kalındı.

Konuşma sırası alanların yarısının dahi kürsüye gelmediği bölümde sürenin çok uzayacağı uyarısı yapan Türker Arslan, bazı üyelerin bu haklarında feragat etmeleri çağrısında bulundu. Daha sonra bazı üyeler listeden adlarını sildirirlerken, bu kişiler genel kuruldan alkış aldı.

Ayrıca, genel kurula katılan üye sayısının 1970’e ulaştığı duyuruldu.

HAKAN ÜSTÜNBERK, BANDIRMA’YA GİTTİ VE GELDİ
Galatasaray’da basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Hakan Üstünberk, mali kongre esnasında Bandırma’ya gidip geldi.

Mali kongrenin başında yer alan Hakan Üstünberk, Beko Basketbol Ligi’nde Galatasaray Cafe Crown takımının deplasmanda Banvit ile yaptığı maça helikopter ile gidip, karşılaşmayı izledikten sonra geri dönerek kongredeki yerini aldı.

TOKİ BAŞKANI İÇİN DİSİPLİNE SEVK İSTEMİ
Türk Telekom Arena’nın açılışında yaptığı konuşmayla sarı-kırmızılı camianın eleştirilerine hedef olan kulüp üyesi TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar’ın disiplin kuruluna sevk edilmesi için önerge verildi.

Toplam 77 üyenin imzası olan önergeyi alan genel kurul divan başkanı Türker Arslan, öncelikle bu yetkinin kulüp yönetim kurulunda olduğunu, ikinci olarak da imza sayısının 91 olması gerektiğini aktararak, önergeyi yönetime ileteceğini belirtti.

Diğer yandan, Ergenekon davasının savcısı olarak bilinen Zekeriya Öz’ün kulübe üye oluş şekliyle ilgili bir soru önergesiyle ilgili olarak da açıklama yapan Türker Arslan, Öz’ün eski tüzüğe göre başkan kontenjanında kulübe üye olduğunu aktardı. (Ntvspor)

More in Manşet

You may also like

Comments

Comments are closed.