Spor

Aurelio, Beşiktaş’ın iflasını istedi

0
Beşiktaş, Mehmet Aurelio ile yaptığı senetlerin zamanını geçirmesinden dolayı büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Son bir yıldır tarihinin en büyük ekonomik sıkıntılarını yaşayan Beşiktaş’a bir darbe de Mehmet Aurelio’dan geldi. Beşiktaş’tan 417 bin 250 euro alacağı olan Mehmet Aurelio’nun bu alacağı 2 Temmuz 2012 tarihinde ödenmediği için siyah-beyazlı kulübün iflası istendi.

Beşiktaş’tan alacağı olan 417 bin 250 euroyu tahsil edemediğinden dolayı İstanbul 19. Icra Müdürlüğü aracılığıyla iflas yolu ile takip başlatılarak paranın 5 gün içerisinde ödenmesini aksi takdire iflas davasının açılacağına dair ödeme emri gönderildi.

Bu ödeme emrine rağmen siyah-beyazlı kulübün kasasından 417 bin 250 euro çıkmayınca Mehmet Aurelio’nun avukatları bu kez de İstanbul 20. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne 2012/207 dosya numarasıyla başvurarak Beşiktaş’ın iflasına karar verilmesini talep etti.

Peki bundan sonraki süreç nasıl işleyecek? Mahkeme, Beşiktaş’a parayı depo etmesi için süre verecek ve bu süre içerisinde para depo edilmez ise siyah-beyazlı kulübün iflas kararı verilerek; bu karar ilan edilecek

Kategori: Spor

İlginizi çekebilir

Comments

Comments are closed.