Spor

Rodman hala şaşkınlık içinde…

0

NBA tarihinde iz bırakan oyunculardan Dennis Rodman, şöhretler müzesine dahil edilmenin şaşkınlığı içinde. Rodman, sıradışı yaşam tarzı nedeniyle şöhretler müzesine hiçbir zaman giremeyeceğini düşündüğünü itiraf etti.

Dennis Rodman,  14 yıllık NBA kariyeri boyunca sayısız başarılar yaşadı. 2 kez Detroit Pistons, 3 kez de Chicago Bulls ile şampiyonluğa ulaşan Rodman,  üst üste 7 sezon ribaund kralı oldu. Kariyeri sona erdiğinde, NBA tarihinin en büyük savunmacılarından biri olarak anılıyordu.

Rodman parkedeki başarısı kadar,  özel yaşamıyla da tüm dikkatleri üzerinde topladı. Rengarenk boyattığı saçları,  ilginç dövmeleri,  sıradışı yaşam tarzıyla basının gündeminden hiç düşmedi.  Bu yüzden kendisi de,  basketbol şöhretler müzesine kabul edilmeyi beklemiyordu. Şöhretler müzesine girebilmek için “temiz çocuk” imajının son derece önemli olduğunu düşünen Rodman; “seçildiğimi söylediklerinde şaka yaptıklarını sandım. Hala hayatta olduğum için bile şanslıyım. Şöhretler müzesinin diğer sakinleri çok daha düzenli bir hayata sahip. onların arasında şımarık bir çocuk gibi kalacağım” diye konuştu.

More in Spor

You may also like

Comments

Comments are closed.