Ekolojik YaşamManşet

Nişantaşı Sanat Parkı’nda bu Cumartesi 2. İyilik Şenliği var

0

Good4Trust.org ve Şişli Belediyesi ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlecek ‘İyilik Şenliği’ 12 Mayıs Cumartesi günü Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleştiriliyor.

Nişantaşı Sanat Parkı’nda Türkiye’nin farklı illerindeki doğa dostu 25’ten fazla Good4Trust üreticisinin ürünlerini sergileyip çeşitli sunumlar, uygulamalar ve atölyeler gerçekleştireceği şenlikte, gün boyu Açık Radyo’nun müzikleri yayınlanacak, müzik gruplarının performansları ve Türetim Ekonomisi ile ilgili söyleşiler de yer alacak.

Good4Trust İyilik Şenliği’ne bu yıl da destek vermekten son derece mutlu olduklarını söyleyen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü “Şişli, tarihi boyunca farklı etnik kültürlerin, dinlerin, görüşlerin bir arada yaşayabildiği nadide bir semt. Bunu paylaştığımız değerlere borçluyuz; yaşadığımız dünyaya saygı, çevreye duyarlılık ve iyiliği paylaşmak da bu anlamda çok önemli değerlerimiz. Bunun için hepimize düşen sorumluluklar var. Biz de Şişli Belediyesi olarak, hedefi doğayı korumak ve daha yaşanabilir bir dünya için iyilikleri çoğaltmak olan bu şenliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinliklerin daha çok kişiye ulaşması ve düzenli hale gelmesi için desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

12 Mayıs Cumartesi günü 10.00 – 19.30 saatleri arasında herkese açık olacak Good4Trust İyilik Şenliği 2018, sosyal medya üzerinden #İyilikİçinÜret , #İyilikİçinTüret ve #BirlikteYalnızDegiliz etiketleri üzerinden de takip edilebilecek.

 

(Yeşil Gazete)

You may also like

Comments

Comments are closed.