Spor

Forma savaşı Völler’i kızdırdı

0

Bayer Leverkusen’in iki futbolcusunun, Barcelona ile oynanan ve 3-1 kaybettikleri Şampiyonlar Ligi karşılaşması sırasında, rakip takımın yıldız oyuncusu Lionel Messi‘nin formasını kapma savaşı, Alman ekibin spor direktörü Rudi Völler‘i kızdırdı.

Völler, iki futbolcunun maç içinde Messi’nin formasının kime gideceğini düşünmesinden kaynaklanan rahatsızlığını Alman basınıyla paylaştı ve ”Takımın yüzde 90’ı maça odaklandı. Ancak bu iki futbolcu fazla ileriye gitti” diye konuştu.

Her iki futbolcuyla da henüz konuşmadığını ancak kendilerine söyleyecek iki çift sözü bulunduğunu ifade eden Völler, futbolcuların aldığı Messi formalarının yardım amacıyla açık artırma usülü satışa sunulacağını kaydetti.

Bayer Leverkusen’in savunmasında oynayan ve müsabakada Alman ekibin golünü kaydeden Michal Kadlec, maçın ilk 45 dakikasının sona ermesinin hemen ardından Messi’nin yanına giderek formasını istemiş ancak formaya, kendisinden daha hızlı davranan Manuel Friedrich sahip çıkmıştı. Kadlec, bunun üzerine Messi’den maç sonunda bir forma daha istemek zorunda kalmıştı.

More in Spor

You may also like

Comments

Comments are closed.