Ekolojik YaşamManşet

Kazdağı Ekofest’e hazırlanıyor

0

14 kazdağı...İlki geçtiğimiz sene düzenlenen Kazdağı Ekofest‘in ikincisi bu sene 19 – 23 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği’nden yapılan açıklamada KAZDAĞI EKOFESTİVALİ’NİN 19-23 Ağustos tarihleri arasında, Kazdağı’nda, Edremit – küçükkuyu arasında Narlı Köyü Üstü Darıdere Tabiat Parkı yakını Fidanlık Mevkii’nde gerçekleştireceği belirtiliyor..

Ekofest’in yapılacağı alan eğer engellenmezse Mıhlı İçme Suyu Barajı projesine göre sular altında kalacak

Kazdağı Ekofest bu sene , “Orman Gibi Kardeşçesine” çağrısıyla katılımcılarını bekliyor. Ekofest için son derece renkli bir program hazırlığı sürüyor. Ekofest kapsamında bir çok panel, konser, söyleşi, atölye çalışması gibi etkinlik yer alıyor.

Festival giderlerini karşılamak için sponsor arayışını sürdüren düzenleyiciler, bir yandan da kaynak yaratmaya çalışıyor.  Hem maddi katkıya hem de bilgi, emek, malzeme gibi katkıya ihtiyaçları olduğunu hatırlatan komite  yaptıkları açıklamada bu yıl esas kaynağı “kitlesel fonlama” ile,  geniş kitlelerin küçük güçlerini birleştirerek sağlamayı hedeflediklerini söylüyorlar.

Festival ile ilgili detaylı bilgi ekli dosyada ve www.ekofestival.com adresinde.

Yeşil Gazete

Kategori: Ekolojik Yaşam

İlginizi çekebilir

Comments

Comments are closed.