KadınManşet

Genelevden ayrılmak isteyen kadına köpek kulübesinde dışkılı işkence

0

Adana’da 36 yaşındaki bir kadın çalıştığı genelevden ayrılmak istediğini evin sorumlusu konumundaki Ö.O. isimli kadına söyledi. İddiaya göre kadın, senetli olarak 100 bin lira borcunu çalıştığı evin sahibi kadına parayı 3 gün içinde getireceğini belirtti. Ö.O.’nun bunu kabul etmemesi üzerine kadın polisi arayıp yardım istedi. Bunun üzerine eve gelen polis, kadını önce karakola ardından şehirden ayrılması için havaalanına bıraktı. Bu sırada havaalanına Ö.O., diğer kadın çalışan S.Y. ve genelev otoparkını işleten Y.T.’nin geldiğini gören kadın, taksiye binip uzaklaşmak istedi.

Dışkı yedirilmeye zorlandı

Taksinin önünü kesen 3 kişi, kadını zorla arabadan indirip geneleve götürdü. Kadın burada sopayla dövülerek fiziksel şiddete maruz bırakıldı. Daha sonra genelev içindeki bir köpek kulübesine kapatılan kadın burada da saatlerce şiddete maruz bırakıldı. Ö.O., kadının yüzüne köpek pisliği sürüp, yedirmeye çalıştı.

İşkence eden 2 kişi tutuklandı

İşkence ve şiddetin ardından bir odaya kapatılan kadın, polise yapılan ihbar sonucu 8 Ağustos’ta kurtarıldı. Olay hakkında başlatılan soruşturma kapsamında Ö.O. ve Y.T. tutuklanırken S.Y. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Soruşturmayı tamamlayan savcı, her 3 şüpheli hakkında ‘insan ticareti ve fuhuşa teşvik’ suçlamasıyla 20’şer yıla kadar hapis cezası istemiyle Adana 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’ne dava açtı.

 

(Gazete Karınca)

More in Kadın

You may also like

Comments

Comments are closed.