Hayvan HaklarıManşet

Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın 40. yıl gecesine kürklü kıyafet ile katıldılar

0

Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF ), Türkiye’deki 40’ıncı yılını Four Seasons’’da kutladığı özel davete katılanlar arasından bazı kişiler geceye kürk ceket ve etolleri ile iştirak etti.

Ajanimo.com’da yer verilen habere göre bu durum Sabah gazetesi yazarı Bülent Cantürk’ün konuyu köşesinde ele alması ile ortaya çıktı.

Cantürk, yaşananları, “Geçen hafta WWF Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), Türkiye’deki 40’ıncı yılını özel bir gece ile kutlamıştı. Bir arkadaşım aradı; 40 yıldır birbirinden değerli çevre projeleriyle doğanın korunmasını sağlayan WWF Türkiye’nin Four Seasons’daki gala gecesine, doğa dostu birkaç davetlinin kürk ceket ve etolüyle geldiğini söyledi!

Benimle dalga geçiyor sandım ama gerçekten öyleymiş!

Davetlilerin, içeride daha şık halleriyle çekilmiş fotoğrafları servis edildiği için, arkadaşlarımın girişte çektiği fotoğraflara bakmamıştım.

O fotoğrafları inceleyince gerçekten de Roksi Garih, Nilgün Çarmıklı, Nazlı İnönüve Cem Uzan’ın oğlu Sinan Uzan ile gelen Louisa Robertson’ın, galaya kürk ceket ve etolleriyle geldiklerini fark ettim ve gerçekten ağzım bir karış açık kaldı!

Tabii ki aksini söyleyebilirler ama bence dördünün de kürkü yüzde 100 gerçek. Velev ki ben yanıldım, hiçbirinin kürkü gerçek değil, hepsi sahte; bence bir doğa dostu olarak, Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın 40’ncı yıl galasına sahte kürkle bile gidilmez yahu. Zaten galada, benim gibi düşünen birçok davetli, bütün gece o kürkleri konuşmuş!!!” sözleri ile aktardı.

 

(Ajanimo.com)

 

You may also like

Comments

Comments are closed.