Ekolojik YaşamManşet

3. Kadıköy Çevre Festivali’ne başvurular açıldı

0

Kentte Ekolojik Yaşam temasının öne çıkarılacağı ve bu sene 3.sü düzenlenecek Kadıköy Çevre Festivali’ne başvurular açıldı. Son başvuru tarihi ise 11 Mart 2019.

Festivalde atölye, söyleşi, tiyatro, film gösterimi, kitap okuma, drama, sergi, konser gibi herkesin ilgisini çekebilecek çok sayıda etkinlik yer alacak.

Doğaya duyarlı ve farkındalık oluşturmak isteyen tüm demokratik kitle örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının, platform ve inisiyatiflerin katılımına açık olan Kadıköy Çevre Festivali’ne başvurular başladı. 

İlki 2017 yılında düzenlenen ve her yıl yaklaşık 20 bin kişinin ziyaret ettiği festival bu yıl da Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda yapılacak.

24 – 26 Mayıs 2019 tarihlerinde 3 gün boyunca sürecek çevre festivali, doğayı odağına alan tüm bileşenleri bir kez daha bir araya getiriyor.

Katılımcı kurumların stantları ile yer aldığı festival programı yine katılımcılarla birlikte oluşturuluyor. “Kentte Ekolojik Yaşam” temasının öne çıkarılacağı festivalde atölye, söyleşi, tiyatro, film gösterimi, kitap okuma, drama, sergi, konser gibi herkesin ilgisini çekebilecek çok sayıda etkinlik yer alacak.

Festivalde stant açmak, etkinlik düzenlemek (atölyeler, konserler, paneller, tiyatrolar, doğa gözlemleri gibi) isteyen herkesin  cevrefestivali.kadikoy.bel.tr/ adresindeki başvuru formunu doldurması yeterli.

.

(Sivil Sayfalar)

You may also like

Comments

Comments are closed.