ManşetGündemTürkiye

Akşener: Çekin çirkin ellerinizi kadınların üzerinden

0

Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle:

  • Başak Demirtaş‘a saldırı ne ilk ne de son olacaktır. Benzeri çirkin saldırıları yaşamış bir kadın olarak umarım ki son olur ama bu bir zihniyet meselesi. Bizi yönetenler bu konuda net bir tavır almadıkları sürece bu çürümüşlük devam edecektir.
  • Onun için sayın Erdoğan başta olmak üzere Türkiye’yi yönetenleri bu konuda tutum almaya davet ediyorum. Buradan bir kez daha sesleniyorum yeter. Çirkin ellerinizi kadınların üzerinden çekin artık.

‘Türkiye uluslararası topluma rezil edildi’

  • Geçtiğimiz hafta bu kirli zihniyetin ifşa oluşuna şahit olduk. Binlerce trol hesap kapatıldı. Türkiye uluslararası toplumda rezil edildi.
  • Nedir bu trol ordusu? Birinci görevleri Sayın Erdoğan’ı övmek, ikinci görevleri bize sövmek. Türkiye parayla kendini alkışlatan bir yönetimi hak etmiyor. Türk milleti böylesine çapsız bir siyaseti hak etmiyor.

‘Güç sevdanız yerin dibine batsın’

  • AKP’li bir genç yönetici canlı yayında itirafta bulundu. “FETÖ’cülerle kol kola girdik” aynen böyle dedi. İstifa etmesi görevden alınması bu kirli ittifakı aklamaz.
  • Sayın Erdoğan, kumpaslarla askerlerimiz, sivillerimiz özellikle mi FETÖ’cülere kırdırıldı. İktidar hesaplarınızı vatanını milletini seven insanları teröristlere kırdırmak üzerine mi yaptınız. Güç sevdanız yerin dibine batsın. Devlet yönetme anlayışınız yerin yedi kat dibine batsın. Yazıklar olsun size.

Akşener, yeniden artan koronavirüs vaka sayılarına da dikkat çekerek, “Kurallara uyalım ki sağlık ordumuzun işini kolaylaştıralım” diye konuştu. 

More in Manşet

You may also like

Comments

Comments are closed.