Kültür-Sanat

3 yeni film vizyonda

0

Nicolas Cage‘in başrolünde olduğu 3 boyutlu aksiyon ‘Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi‘, efsane kuklaların son sinema filmi ‘The Muppets’ ve yerli film ‘Fetih 1453’ vizyonda.

Sinemaseverler, bu hafta tarih, aksiyon ve animasyon sahnelerinin yer aldığı 3 yeni filmle buluşacak.

HAYALET SÜRÜCÜ 2
Mark Neveldine ile Brian Taylor’ın yönettiği ve Nicolas Cage, Christopher Lambert, Idris Elba ile Ciaran Hinds’in rol aldığı ”Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)” filmi, 3 boyutlu aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle: ”Şeytanın ödül avcısı Johnny Blaze inzivaya çekilmiştir, ta ki gizli bir mezhebe bağlı olan bir kilise, ondan genç bir çocuğu şeytanın elinden kurtarmasını isteyene dek. Blaze, başlarda tekrar Hayalet Sürücü’nün güçlerine sahiplenme fikrine sıcak bakmaz, ancak çocuğu kurtarmanın ve üzerindeki lanetten kurtulmanın tek yolu budur.”

Filmin fragmanı: İzlemek için tıklayınız

MUPPETS
Yönetmenliğini James Bobin’in yaptığı ve başrollerini Jason Segel, Amy Adams ve Chris Cooper’ın paylaştığı ”Muppets” filmi, animasyon sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Filmde, ”Kermit”i Erkan Taşdöğen, ”Walter”i Arda Aydın, ”Gary”i Ömer Vatanartıran, ”Mary”i Aysun Topar, ”Bayan Piggy”i Bora Severcan, ”Fozzie Bear”i Tuna Öztunç ve ”Tex Richman”i Ercan Demirel seslendirdi. Filmde, dünyanın en büyük kukla hayranı Walter ve arkadaşları Los Angeles’da tatil yaparken, petrolcü Tex Richman’ın kukla tiyatrosunu yıkarak mekanın altında petrol araması yapacağını ortaya çıkarır. Walter, Mary ve Gary tiyatroyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla farklı yönlere dağılmış olan kuklaları yeniden bir araya getirmesi için Kermit’e yardım eder.

Filmin fragmanı: İzlemek için tıklayınız

FETİH 1453
Yönetmenliğini Faruk Aksoy’un yaptığı ”Fetih 1453” filminde, Devrim Evin, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, Recep Aktuğ, Erden Alkan’ın yanı sıra geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Türkiye genelinde 850 salonda bugün saat 14.53’te vizyona girecek filmde, Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethi konu alıyor.

Filmin fragmanı: İzlemek için tıklayınız
(ntvmsnbc)

Kategori: Kültür-Sanat

İlginizi çekebilir

Comments

Comments are closed.