ManşetSpor

Vural’dan Ataman’a “tokat” desteği

0

Soyunma odasında 19 yaşındaki basketbolcu Göktürk Ural’ı tokatlayan Galatasaray Basketbol Takımı Koçu Ergin Ataman’a benzer olaylara imza atan Yılmaz Vural’dan destek geldi: “Ergin’i benden iyi anlayan yoktur. Eline sağlık kardeşim, doğru yapmışsın.”

26,ergin ataman yılmaz vural

Galatasaray’daki tokat atma olayını NTV Spor’da yorumlayan Yılmaz Vural, “Orada yaşanan orada kalır. Orada ne yapılıyorsa dışarı çıkmamalı. Nasıl takımsınız? Nasıl başarılı olacaksınız? Ergin kardeşimi çok iyi anlıyorum. Bir daha olsa bir daha yapar” dedi.

Kendinden örnek veren Vural, “Ben oyuncuma diyorum ki; ‘Kardeşim, sarı kartı, kırmızı kartı Allah aşkına adam gibi görün. Zorlayıcı bir sebep varsa, -85’te adam gole gidiyorsa bırakırsan gol olacak- bırak beş dakika 10 kişi oynayayım. Öyle bir yerde 4. sarı kartı görüyorsun ki, onu yapmazsan pozisyon öyle bir yere gider ki, orada kart gör, üste para verelim sana. Ama öyle bir sarı kartı görüyorsun ki, topa vuruyorsun, formanı çıkarıyorsun. Sonra ikinci sarı karı görüyorsun, atılıyorsun, Takımı kupa finalinde yarı yolda bırakıyorsun. Dayak değil, seni gebertmek lazım. Ergin’i anlıyorum. Eline sağlık kardeşim. Doğru yapmışsın” ifadelerini kullandı.

 

More in Manşet

You may also like

Comments

Comments are closed.